Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Звіт про роботу колективу ДЮФСК за 2011-2012 навчальний рік
12.10.2012, 21:52

Звіт

про роботу колективу ДЮФСК за 2011-2012 навчальний рік

 

2011-2012 навчальний рік відзначився для колективу ДЮФСК активною роботою як з педагогічного напрямку так і з адміністративно-господарської частини. У підзвітному році діти, що за поважних причин не могли відвідувати заняття на воді, були задіяні у тренувальному процесі, а саме, мали можливість займатися загальною фізичною підготовкою у відремонтованому залі ЗФП та проводити ігрову підготовку на відреставрованому спортивному знарядді встановленому у закладі (теніс настільний, стрітбол, фітбол). Вихованці активно займаються загальною фізичною підготовкою у добре облаштованих для ЗФП місцях.

У 2011-2012 навчальному році в ДЮФСК навчалися 343 вихованці. У закладі налічувались: 1 група вищого рівня, 2 групи основного рівня та 17 груп початкового рівня. За навчальний рік у закладі здійснено 5 спортивно-масових заходів, 2 з яких є заходами мікрорайону (ДЮФСК єдиний позашкільний фізкультурно-спортивний заклад на Залізничному селищі) і 3 загальноміські заходи (2 відкритих чемпіонати ДЮФСК з плавання та чемпіонат м. Біла Церква з плавання серед ветеранів).

Вихованці клубу загалом взяли участь у 12 змаганнях з плавання міського та обласного рівня, в яких здобули: у обласних змаганнях – два І місця, одне ІІ місце та три ІІІ місця; міських змаганнях – дванадцять І місць, п’ятнадцять ІІ місць та сім ІІІ місць.

Вихованцями у 2011-2012 навчальному році виконано 28 юнацьких розрядів, 4 ІІІ спортивних розрядів, 1 ІІ спортивний розряд з плавання. Вихованцем ДЮФСК, Проценком Олегом, виконано норматив Кандидата в Майстри Спорту України з плавання.

У 2011-2012 навчальному році в закладі тренувались і виховувались 27 дітей з девіантною поведінкою, а на початку ІІ півріччя 6 з них знято з обліку. У клубі виховувалися 6 дітей-сиріт, 10 напівсиріт, 4 з особливими освітніми потребами та 35 дітей з багатодітних сімей.

Протягом 2011-2012 навчального року регулярно за річним планом проводились виховні заходи: інформаційно-методичні лекторії, виховні години, лекції з техніки безпеки та заняття-тренінги з різноманітних тематик, які допомагають вихованцям адаптуватися у суспільстві, підлітковому середовищі, вибрати вірний шлях у подальшому житті.

Педагогами ДЮФСК протягом року здійснювалася робота з підвищення фахового рівня. Морський В.П. та Торба Ю.Д. приймають участь у роботі «Школи сприяння здоров’ю» Ю.М. Мазун (СЮН) при КОІПОПК. Фахівцями розроблена навчальна програма для дітей 5-6 років з плавання «Маленький дельфін», яка затверджена науково-методичною радою КОІПОПК.

Директор закладу пройшов курси підвищення кваліфікації керівників при КОІПОПК: «Використання засобів ІКТ в управлінській діяльності керівника та роботі методичної служби позашкільного навчального закладу».

Протягом року відбулися тренерські (методичні) ради, методичні практикуми і консультування. Педагоги із загальноосвітніх шкіл міста мали змогу отримати методичне і практичне консультування з теорії та практики плавання для використання цих умінь і навичок у подальшій роботі з вихованцями.

З 1 вересня 2011 р. ЦТДЮ «Соняшник» та КЗ ЦТДЮК мають можливість проводити тренування з водного туризму з використанням 2-4 місних катамаранів у великій ванні басейну ДЮФСК.

15.12.2011 р. на базі ДЮФСК відбувся обласний семінар-практикум «Школи сприяння здоров’ю» Ю.М. Мазун (СЮН) при КОІПОПК, на якому керівники гуртків позашкільних закладів Київської області мали змогу ознайомитися з методикою навчання плаванню та відвідати відкриті навчально-тренувальні заняття педагогів ДЮФСК.

Адміністрація та працівники клубу багато зусиль у звітному році приклали для покращення естетичного вигляду басейнів та закладу в цілому, для поліпшення якості води та повітря в басейнах, економічності використання енергоносіїв. Силами працівників клубу за сприяння батьківського комітету реконструйовано машинний зал з акцентом на економічному використанні електроенергії (ремонт швидкісного теплообмінника великого басейну, насосів). Вдалося запровадити замкнений цикл очистки та підігріву води без доливу великої кількості гарячої води з водогону. Це позитивно відобразилось на якості води у ваннах басейнів, її прозорості, температурі та чистоті.

Коштами управління освіти і науки Білоцерківської міської ради відремонтований дах малого басейну, прилеглих примішень та система опалювальної вентиляції (за приписами міськСЕС), використання якої призупинило руйнування будівлі та покращило температурний режим закладу.

Категорія: Мої файли | Додав: ДЮФСК
Переглядів: 584 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]