Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

ЗВІТ 2009-2010 навчальний рік
22.06.2010, 00:17

ЗВІТ за 2009-2010 н. р.

 

У 2009-2010 навчальному році в ДЮФСК функціонувало 20 гуртків, в яких вихованці закладу мали змогу оволодівати технікою спортивних стилів плавання та вдосконалювати свої вміння, ознайомлюватись із різновидами прикладного плавання, вивчати способи та методи рятування потопаючих, регулярно займатись загальною фізичною підготовкою. Всього у закладі нараховується 344 вихованці, 20 з яких постійно вдосконалюють свою майстерність в групах основного та вищого рівнів, а 324 дитини навчаються плавати в групах початкового рівня.

За звітний навчальний рік вихованці ДЮФСК взяли участь у 10 змаганнях з плавання різних рівнів, посідаючи в них призові місця. Загалом маємо 8 - І місць у змаганнях мікрорайону, 13 - ІІ та 9 - ІІІ місць у міських та мікрорайонних  змаганнях та 2 - ІV місця у обласних змаганнях з плавання.

Вихованцями клубу виконано 17 юнацьких розрядів, 1 - ІІ дорослий та 1 - І дорослий розряди. За результатами перевідних тестувань 55% учнів оволоділи програмою на відмінно, 35% - посередньо, 10% не оволоділи програмою і залишаться на повторний курс. З огляду на тести з ЗФП можна з впевненістю стверджувати, що фізична підготовленість наших вихованців на належному рівні, адже 10-12 балів у комплексному тесті з оцінки фізичної підготовленості вихованців отримало 175 осіб (50% вихованців), 9-8 балів отримало 138 осіб (40% вихованців). З числа дітей, що займалися в ДЮФСК перший рік навчилося плавати 75%, що є позитивним показником для вирішення основного завдання, яке заклад поставив на початок навчального року, а саме – масове навчання плаванню (решта - не подолали страх води, часто пропускали заняття на воді через хвороби та ін.).

Загалом за звітний рік маємо високий показник оволодіння програмою (90%), що свідчить про вдале виконання педагогічним колективом своїх обов’язків. Педагоги закладу, яких у звітному році працювало в ДЮФСК семеро, протягом року проводили щомісячно залікові тести в групах, на яких визначали рівень підготовки своїх юних вихованців, проводились виховні години, лекції, заняття з техніки безпеки, батьківські збори. Робота з батьками дала гарні результати – батьки активно брали участь у благоустрої закладу, озелененні, ремонті, проведенні спортивно-масових заходів, яких у звітному році в ДЮФСК відбулось 4.

Підвищувався і освітній рівень керівників гуртків закладу – велась постійна робота з поглиблення методичної грамотності педагогічних працівників. Щомісяця проводились тренерські (методичні) ради, на яких вирішувались питання забезпечення навчального процесу необхідними теоретичними матеріалами, методичними рекомендаціями, практичною допомогою. За 2009-2010 н.р. пройшли атестацію керівники гуртків Потапчук О.Я. та Проценко В.О. Програма з плавання, авторами якої вони є, згідно витягу з протоколу засідання науково-методичної ради Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (протокол № 1 від 28 січня 2010 р.), схвалена науково-методичною радою, рекомендована до впровадження у навчально-виховний процес позашкільних навчальних закладів фізкультурно-спортивного напряму Київської області, запропонована до занесення до анотованого каталогу ХІ обласної виставки «Освіта Київщини: творчі здобутки, перспективні педагогічні ідеї та технології».

Наказом № 53 управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 14.04.2010 р. керівникам гуртків  Потапчук О.Я. та Проценко В.О. присвоєно звання «Керівник гуртка-методист».

Можна наголосити і на постійній роботі керівників гуртків ДЮФСК із проблемними дітьми. У 2009-2010 н.р. в закладі навчалось 12 дітей із девіантною поведінкою і, на кінець навчального року 7 з них знято з обліку. Працюємо також і з дітьми, що позбавлені батьківської турботи – в закладі 3 дитини-сироти, 9 дітей-напівсиріт. Особливу увагу приділяємо дітям-інвалідам, яких налічується 3, для них керівники гуртків розробляють окремі програми та завдання.

В 2009-2010 н.р. до клубу на роботу прийшов колишній наш учень МСУ Морський В.П. Це вже другий вихованець ДЮФСК (МСУ Юрій Торба), який з ентузіазмом розпочав свою трудову діяльність в нашому закладі, що ще раз свідчить про результативну роботу педагогічного колективу, адже ми маємо вже двох талановитих керівників гуртків, які по закінченні вищих навчальних закладів повернулись у клуб, честь якого раніше вдало захищали в змаганнях найвищих рівнів як спортсмени. 

З об’єктивних причин (щільний графік міських змагань, відсутність гарячого водопостачання - 4 місяці навчального року, відсутність коштів) не проведено в закладі повноцінних міських змагань, не проведено запланований ветеранський турнір, який перенесено на початок наступного навчального року і буде приурочено святкуванню 15 річниці заснування ДЮФСК.

Категорія: Мої файли | Додав: ДЮФСК
Переглядів: 608 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]